O mnie

 

Zapytana jakiś czas temu o hobby i pasję długo zastanawiałam się nad odpowiedzią. Próbowałam wielu rzeczy: tańczyłam w zespole regionalnym, grałam na skrzypcach, robiłam paznokcie i biżuterię, chodziłam na siłownię, ale… to ciągle nie było to.

W 2016r., mając 23 lata i dwudniowy związek małżeński po raz pierwszy w życiu wsiadłam na pokład samolotu i moje serce zabiło mocniej.

Aktualnie zwiedzanie świata, szukanie lotów, czytanie blogów podróżniczych i organizacja wyjazdów to moja ogromna pasja i największe uzależnienie. Zmienił się mój tok myślenia i poszerzyły horyzonty. Coraz częściej spotykam ludzi którzy inspirują mnie nie tylko do podróżowania, ale również do zdrowego stylu życia, uprawiania sportu, zmiany diety, do spełniania swoich marzeń i przedewszystkim do bycia lepszą wersją samej siebie.

Przez dwa prowadziłam własną firmę edukacyjną, którą zamieniłam na pracę pilota wycieczek. Aktualnie pracuję również w szkole podstawowej i czasami bawię się w copywriting.

Blog to moje ukochane dziecko. Piszę po to, aby opowiedzieć Ci o podróżach i pomóc w ich samodzielnej organizacji. Znajdziesz tutaj subiektywne przewodniki, gotowe plany zwiedzania, praktyczne porady i pomysły na długie wakacje oraz krótkie weekendowe wypady. Na moim blogu opisuje nie tylko zagraniczne wyjazdy, ale również wycieczki, które możesz zorganizować w naszej pięknej Polsce.

Chciałabym też zainspirować Cię nauki języka angielskiego, dlatego znajdziesz tutaj artykuły poświęcone nauce języków obcych, a także mini lekcje.

Zapraszam Cię do zostania, współpracy i komentowania !

KONTAKT :

kasiaromanczykimielska@gmail.com

 

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Kasia Romańczyk-Imielska.